Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Klasik Asfalt

Klasik Asfalt

Günümüzde gerek şehir içi gerekse şehirler arası yollarda yoğun bir trafik ortamı yaşanmaktadır. Bu yollarda sürüş rahatlığı ve güvenliği ön plandadır. Artık asfalt serimi işi, kullanılan asfaltın kalitesi kadar önem arz etmektedir.

Renkli Asfalt

Renkli Asfalt

Renkli desenli asfalt uygulaması, son otuz yıl içerisinde geliştirilmiş, en dayanıklı dekoratif zemin kaplama sistemidir. Renkli ve desenli asfalt; görünüm, uygulandığı ortama gösterdiği uyum ve mimari açıdan; tek tek döşenen parke taşı, tuğla ve diğer zemin kaplama ürünlerinin çok ilerisinde dekoratif asfalt baskı sistemidir.

Otopark Asfaltı

Otopark Asfaltı

Kapalı Otoparklarını ve meydanları klasik asfalt veya renkli asfalt ile kaplayıp ortama artı bir değer katıyoruz. Otoparklar tozdan ve kirden arınmış, meydanlar ise şık ve dekoratif bir görüntüye sahip olabilir. Renklendirme için kullanılan TSE ve CE belgeli özel asfalt boyaları su bazlı olduğu için sağlığa zararı olmayıp temizliği suyla yapılabilir. Diğer zemin kaplamlarına göre en büyük avantajı, ekonomik ve uzun yıllar kalıcı olmasıdır.

Spor Sahaları Zemin Asfaltlama

Spor Sahaları Zemin Asfaltlama

Spor saha zeminlerine asfalt kaplanması, renklendirilmesi ve çizgilendirilmesi ile, esnek, sağlam ve düzgün alanlar oluşturulmasıdır. Kauçuk zemin sistemleri estetik görünümleri yanında en önemli özellikleri ve üretim amaçları darbe emici, koruyucu ve esnek olmalarıdır.

Bisiklet Yolu

Bisiklet Yolu

Bisiklet vb. taşıtlar için, zeminlerin asfalt kaplanması, renklendirilmesi, çizgi ve logoların eklenmesi işlemidir. Pürüzsüz ve dayanıklıdır. Araçların kullanımının artması ile günümüzde trafik problemi sıkça yaşanan bir durum haline gelmiştir. Çözüm olarak ise bisiklet yolu uygulaması yaygınlaşmaya başlamıştır.

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Hemen Bize Ulaşın