Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Şirketimiz Sya Asfalt yurdumuzun çeşitli coğrafyalarında yetenekli mühendisleri ile gerek devlet ihaleleri gerekse özel işler de üzerine düşenin en iyisini yaparak kendisini ispatlamış ve bu sektörde adını duyurmayı başarmıştır. Sya Asfalt inşaat ve taahhüt işleri üzerine bütün bilgi meziyetlerine sahip tecrübeli kadromuz ile günden güne yenilenen asfalt ve yapı sektörüne tam anlamı ile entegre ve pratik çözümler üretme noktasında yorulmadan çalışmaktayız. Şirket olarak sizlerinden gelecek her türlü hizmet ve yapı tekliflerini titizlikle inceleyip kalıcı çözümler üretmek adına isteklerinizi yerine getirmeye çalışmaktayız.

Vizyonumuz

Firmamız itibarını ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, çalışma ve üretmede verimliliği esas alan her türlü riske duyarlı, sorumluluk bilincine sahip uzman kadromuz ile ileri teknolojiyi birleştirip farklılık yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve sektör lideri olmaktır. Sya Asfalt olarak, tüm projelerinde bu anlayış ve hedefle çalışmaktadır.

Misyonumuz

Her türlü yol alt yapı ve üst yapı işlerinde faaliyet göstermekte olduğumuz sektörde ; Temel değerlerimiz olan ; samimi ve açık iletişim ,takım çalışması ,zamanında teslim ile ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirip müşterilerimizin talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılayarak istikrarlı büyüme göstermektir. Rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli ; eğitimli ve deneyimli çalışanlarımız , güvenli ekipmanlarımızla ulusal pazarda etkinliğimizi arttırmak , ekonomimize katkıda bulunmaktır. Projelerimizde çalışanlarımızın sağlık ve can güvenliğine öncelik vererek , bütüncül kalite anlayışı içerisinde toplum değerlerine saygılı , doğaya saygılı hizmet yaklaşımını sınır tanımadan sunmak.

Hizmetlerimizden Faydalanmak İçin Hemen Bize Ulaşın